HALKALI DEPOLAMA PAKETLEME

Halkalı Depolama Paketleme İle Eşyalarınız Güvenli Depolarda Uzun Süre Ambalajlı ve Kaliteli Şekilde Muhafaza Edilir. Eşyalarınız için depolama hizmetini profesyonel anlamda sağlayan firmamız; eşyalarınız için özel koşulları sağlamış, dış ortama ve dış ortamdan gelebilecek tüm zararlara karşı kapalı olan, güvenliği 7/24 güvenlik kamera sistemleri ile sağlanmış depolarda hizmet vermektedir.

HİZMETLERİMİZNEDEN HALKALI NAKLİYAT?


Halkalı Nakliyat K3 Yetki Belgesine Sahip ve Özel Olarak Tasarlanmış Araç Filosu İle Halkalı'da Yıllardır Birçok Kişinin Tercihi Olmuştur.

İletişime Geçin

İLETİŞİM ALANI


  • info@dengenakliyat.com
  • 0 (212) 432 65 65
  • +90 532 641 88 13

HALKALI DEPOLAMA PAKETLEME HİZMETİ

Depolama ve paketleme konusunda Halkalı Nakliyat Firması sizlere deneyimli ekibi ile güvenli ambalajlama hizmetleri sunmaktadır. Böylelikle taşınma sürecinde eşyalarınızın zarar görme durumu en aza indirgenir. Pahalı ve lüks eşyalarınızın zarar görmesi evden eve taşınma sürecinizin daha çok masraf ve zararla sonuçlanmasına sebep olabilir. Dikkatli firma seçin ve seçerken özenli hareket edin.

Birçok mobilya grubu ambalajlama esnasında yanlış paketlenmeden ötürü zarar görmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için taşınma esnasında eşyalarınızı sıfır sorun mantığıyla paketlemeye çalışıyoruz. Halkalı Depolama Firmamızı tercih eden Halkalı müşterilerimizin tümü yanılıyor olamaz. Son veriler gösteriyorki Depolama hizmeti konusunda

Halkalı bölgesinde en çok tercih edilen nakliyat firmasıyız. Eşyalarınız uygun bir şekilde depolarımıza yerleştirilerek korunaklı malzemeler ile üstleri örtülür. Güçlü, korunaklı, sürekli izlenen depolarımızda eşyalarınız güvenli bir şekilde muhafaza edilir. Uygun fiyatlarda depolama konusunda bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Rutubetsiz, haşerelere karşı ilaçlanmış, küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı Halkalı Depo ile eşyalarınız her zaman güvence altında olacaktır. Sizin dışınızda kimse eşyalarınızı açmaz.


PAKETLEME AMBALAJLAMA


Halkalı Nakliyat Firmamız sizlere Halkalı paketleme ve ambalajlama hizmetlerini büyük bir hassasiyet ve kalite ile vermektedir. Değer verdiğimiz eşyalarınızı son teknolojik ürünle paketliyoruz. Uzun süre çalışarak belki çok zor aldığınız eşyalarınızın zarar görmesine asla müsade etmeyiz. Mecburiyetten ötürü taşınmaya karar verdiniz ve bu durum sonucunda eşyalarınızın kırılması ya da zarar görmesi gerçekten çok can sıkıcı bir durum olacaktır.

Bunu taşınan birçok kişiden ya da yakınlarınızdan duyabilirsiniz. Bu konuda Halkalı Nakliyat firmamız eşyalarınızı paketleme ve ambalajlama konusunda son güncel teknikleri kullanmkatadır. Eşyalarınızı kendi eşyamızmış gibi paketleyerek ulaşması gereken yere zamanında teslim ediyoruz.


MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ


SORUNSUZ TAŞIMAKalite Asla Bir Tesadüf Değildir!


Halkalı Doğru Ve Net Fiyatlandırma

Eşyalarınızın paketleme işlemini özenle yaparak fazla araç ücreti ödemenizi engelliyoruz.

Halkalı Hızlı Ve Sigortalı Servis

Eşyalarınızı sizin belirlediğiniz zamanda taşınacağı yere hızlı ve güvenli taşıyoruz.

Halkalı Özenli Ambalajlama

Eşyalarınızı en yeni ambalajlama malzemeleri ile paketleyip korunaklı hale getiriyoruz.HALKALI NAKLİYAT SIKÇA SORULAN SORULAR


Nakliyat Sigortası Zorunlu Mudur?
Şehir içi evden eve nakliyat konusunda zorunlu değildir. Fakat şehirler arası nakliyat hizmetinde bu durum zorunludur.
Depolama İçin Sigorta Gerekli Mi?
Eğer eşsyalarınız depolarda uzun süre kalacaksa bu durumda eşyalarınızın sigortalanmasında fayda vardır.
Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neden Farklıdır?
Kalite çok ucuza satın alınamayacak kadar değerlidir. Nakliyat hizmeti bir mal değildir. Burada hizmet söz konusudur. Yol uzunluğu, dairenin yapısı, araç park yeri, kaçıncı kat, eşyaların yoğunluğu gibi durumlar fiyatı tetikleyen en önemli faktörlerdir.
Taşıma Firması Neleri Paketler?
Bu durum müşterinin isteğine bağlıdır. Ama bizim tavsiyemiz değerli ve önemli eşyalarınızı kendinizin paketlemesi olacaktır.
Taşıma İşlemi Kaç Saat Sürmektedir?
Eğer şehir içi nakliyat olacaksa 2+1 ve 3+1 daireleriniz için ortalama 1 gün sürer. Fakat şehirler arası ise taşıma yerinizin mesafesine ve dairenizin büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.
Nakliyat İçin Önceden Rezervasyon Yaptırmalı mıyım?
Taşınma işlemi öncesinden nakliyat firmamızı arayarak araç durumunu ve taşınma esnasında sizlere vereceğimiz bilgileri dikkate alarak taşımacılık sürecini kısaltabilirsiniz.