Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
HALKALI Evden Eve Nakliyat
İSTANBUL, HALKALI evden eve nakliyat

İSTANBUL, HALKALI da evden eve nakliye hizmetleri veren HALKALI nakliyat firmamız sizlere şehir içi evden eve taşıma hizmetlerini oldukça ucuz nakliye fiyatları sunmaktadır.

İstanbul şehir içi nakliyat işletmesi olarak HALKALI bölgesinde yıllardan beridir siz değerli müşterilerimize güven,uygun fiyat ve kalite sunarak nakliye hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. Tüm eşya taşıma ve şehir içi nakliyat hizmetlerimizin içinde ambalajlama işlemi bulunmaktadır. Ayrıca eşyalarınızın zarar görmemesi için sigorta kapsamında güvenilir bir şekilde eşyalarınız taşınmaktadır.

HALKALI bölgesinde şehir içi taşınma gerçekleştirmede ilk yapmanız gereken bizleri arayıp yüz yüze görüşerek sizlerden detaylı bilgi almak olacaktır. Sizlerin istediği doğrultuda uygun araç seçilip, bilgi verilerek taşınma işlemi gerçekleştirileceği tarih ve saat belirlenerek anlaşılır. Taşımacılık konusunda deneyimli ekip arkadaşlar ile belirlenen tarih ve saatte uygun araç ile size haber verilerek evinize gelinir. Taşınacak olan eşyalar sağlam bir şekilde ambalajlama işleminden geçirilir. Kırılacak olan eşyalar varsa kağıtlara sağlam bir şekilde sarılıp kolilere düzgün bir şekilde yerleştirilir. Montajlanacak olan eşyalarınız parçalara ayrılarak ambalajlandıktan sonra aracımıza tüm eşyalarınız tek tek taşınır. Eşyalarınızın yolda sarsılmaması için iplerle sağlam bir şekilde birbirine bağlanır. Artık tüm eşyalarınız yeni eviniz için yola çıkmaya hazırdır. Yeni eve gelen aracımız uzman ekip arkadaşlar ile evinize taşınır. Sizlerin istediği eşyalarınız monte edilip yerlerine konulur. Tüm yerleştirme işlemi bittikten sonra sizlerle beraber eşyalarınızın son hali gözden geçirilir. Anlaşmaya varıldıktan sonra taşınma işlemi bitmiş bulunmaktadır.

Sizler de sorunsuz bir şekilde şehir içi taşınma gerçekleştirmek istiyorsanız HALKALI bölgesinde bulunan şirketimizde bizleri arayarak detaylı bilgiler alabilirsiniz. Taşınma konusunda tek yapmanız gereken sadece eşyalarınızın hangi yerlere konulacağıdır. Sizleri yormadan, zahmetsiz bir şekilde 2 saat içinde eşyalarınız taşınmaktadır.

Taşınmada çok ucuz nakliye firmaları ile çalışıp eşyalarınıza zarar geleceğine HALKALI şirketi olarak kaliteli şehir içi nakliyat hizmetini alın ki evinize sorunsuz bir şekilde taşınmanın zevkini yaşayın. Daha önce şehir içi nakliyat hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin yorumlarına referanslar sekmesine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ara
Teklif Al