Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
HALKALI Evden Eve Nakliyat
HALKALI Şehirlerarası Nakliyat

HALKALI bölgesinde evden eve nakliyat sektöründe bu işi geçmişten bu yana kaliteli standartlarını düşürmeden ciddi bir şekilde sizlere taşıma hizmeti yapmaktayız. Şehirler arası taşınma hizmeti ile sizlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet vermekte olup, sizlerin istediğiniz doğrultuda sorunsuz bir şekilde hangi konuma eşyalarınızı güvenle teslim için ekibimizle birlikte hizmet vermekteyiz.

Birçoğumuzun ev değiştirmek gözünde en çok büyüyen bir işlem olmaktadır. eşyalarınızın toplanması, kırılmadan sağlam bir şekilde ambalajlanması, büyük eşyalarınızın (dolap gibi) zarar görmeden parçalara ayrılması gibi onca zahmetli işler ev taşınmanın gerçekten zor olduğunu düşünübilirsiniz. Fakat HALKALI şehirlerarası  nakliyat profesyonel bir ekibimiz ile tüm sorunlarınıza destek olarak ev taşınma işleminizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Taşınacak olan eşyalarınızın değeri, eşyanın gidilecek olan mekanın durumu, katı gibi özellikler önceden konuşularak çözüm odaklı yapılan bir sözleşme ile taşınma işlemlerinize başlanılır. Uzman kadromuz söz verilen tarih ve saatte eşyalarınızın taşınması için belirlenen araçla adresinize gelir. Eşyalarınızı kaliteli ve paketleme ile en korunaklı şekilde paketlenip araca taşınır. Planlanan saatte aracımız eşyalarınızın yeni adrese teslimi için yola çıkar. Yeni adresinize gelen eşyalarınız aracımızdan alınıp sizlerin belirlediği yerlere konulur. Eşyalarınızın montajlanması sizlerin istediği doğrultusunda gerekli ise uzman kadromuz ile istenilen eşyalar(dolap, masa ve çekmeceler) montajlaması sağlam bir şekilde gerçekleştirilir. En son olarak sizlerle birlikte yaptığımız kontrollerle eşyalarınızın nakliyat sonrası durumuna bakılır. Ayrıca eşyalarınızın bedeli kadar sigortalı taşımacılık sistemi bütün sorumluluk üzerimizde olup, taşınma sırasında olabilecek zarar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

HALKALI şehirlerarası  nakliyat tüm taşımacılık işlemlerinizde yardımcı olup sizlere güvenilir bir şekilde hizmet vermekten mutluluk duyarız. Firmamız bu konuda gerekli referanslara sahip olup, gereken güveni size sağlamaktadır. Eşyalarınızın büyüklüğü, durumu hiç fark etmeden sorunsuz bir şekilde bu işlem tamamlanmaktadır. Bizler için en önemli hizmet müşteri memnuniyeti olup, söylenilen ve verilen sözler doğrultusunda taşınma gerçekleştirilir.

Ara
Teklif Al