Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
HALKALI Evden Eve Nakliyat
HALKALI Ofis Taşıma

HALKALI bölgesinde bulunmakta olup ofis taşıma sektöründe uzun yıllar bu işleri yapmaktayız. HALKALI’daki firmamızda ofis taşımacılığı konusunda ilk önce dikkat ettiğimiz bir konu değerli eşyalarınız zarar görmeden kaliteli ablajlama işleminden geçirilerek aracımıza konması işlemidir. HALKALI nakliyat sizlerin memnuniyeti doğrultusunda taşımacılık konusunda deneyimli ekip kişiler ile ofisiniz problemsiz bir şekilde taşınmaktadır.

Ofis taşıma işlemi yapılmadan ilk önce yüz yüze görüşülerek sizlerin istediği doğrultuda bir taşınma işlemi konuşulup anlaşmaya varılır. Anlaşmaya varıldıktan sonra ücretsiz olarak ofisinizi ziyaret eden deneyimli ekip arkadaşlarımız taşınacak olan eşyalarınızı inceler ve size özel bir taşınma programı hazırlarlar. Program hazırlandıktan sonra sizlerin istediği doğrultusunda tarih ve saatte ekip arkadaşlarımız seçtiğiniz araç ile gelir. Taşınacak olan eşyalarınız ilk önce sonradan montaj olucak (dolap, masa vb. ) eşyalar kırılmadan güzelce ayrılarak kaliteli paketleme sistemimiz ile araçlarımıza düzgün bir şekilde konulur. Kırılacak olan eşyalarınız dikkatli bir şekilde sarılıp kolilere konup isminiz yazılır. Eşyalarınız araçlara taşınma işlemi bittikten sonra yeni ofisinize doğru yola çıkar. Yeni ofisinizde eşyalar düzgün bir şekilde getirilip sizlerin istediği doğrultuda yerleştirilir. Montajlanıcak olan eşyalarınız dikkatli ve sağlam bir şekilde montajını yapıp yerlerine konulur. Eşyalarınızın yerleşme işlemi bittikten sonra son olarak sizlerle beraber eşyalarınız gözden geçirilip anlaşılır.

Sizler de ofis taşımacılığı konusunda daha detaylı bilgi almak isterseniz eğer web sitemizden bizleri arayabilirsiniz. Ofis taşımacılığı konusunda deneyimli olduğumuz referanslarımızı inceleyip bilgi toplayabilirsinşz. İstanbulun HALKALI bölgesinde bulunmakta olup müşteri memnuniyet odaklı yıllardır bu işleri yapmaktayız. Bizim için sizlerin mutluluğu öenmlidir. Bizleri tercih ettiğiniz ettiğiniz için teşekkürler dileriz….

Ara
Teklif Al