Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
HALKALI Evden Eve Nakliyat
Halkalı İçi Sigortalı Taşıma

Halkalı içi  nakliyat olarak işimiz önce eşyalarınızı sigortalamaktır…
Ev taşıma işlemleri, uzun ve planlanması gereken bir süreçtir. Genel  olarak pek çok problemle karşılaşılabilir. Bu yüzden dürüst,kaliteli ve eşyalarınızı sigortalayan firmalar  ile anlaşmak sizlere avantaj sağlar. Biz halkalı nakliyat olarak %100 müşteri memnuniyetine önem vererek köklü bir firma olarak işinde uzman ve kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Temizliğe ve titizliğe çok önem vererek, eşyalarınıza ve yeni evinize gerekli tüm özeni göstererek dikkatli bir taşıma gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınıza taşınmadan önce sigortalayarak, böylece herhangi bir sorunla karşılaşmadan yerleşiminizi gerçekleştiriyoruz.

Halkalı nakliyat olarak eşyalarınıza sigorta imkanı sağlar…

Halkalı içi sigorta taşıma işlemi bizden sorumlu olup eşyalarınızın güvenli taşınması bizim için önemlidir. Bu nedenle eşyalarınıza zarar gelmemesi adına önceden sigorta işlemi yapmaktayız. Eşyalarınız da herhangi bir kırılma, çizilme, hasar meydana geldiğinde anlaşmalı sigorta şirketimiz tarafından telafi edilmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizim için önemli olup hiç bir şekilde sizi asla mağfur etmiyoruz. 15 yıllık deneyimimiz ile hiç bir şekilde müşterilerimizi mağdur etmemişizdir. Buda bizlere önemli referanslar ile geri dönüş yaparak eski müşterilerimize her zaman kalıcı bir taşıma gerçekleştirmişizdir.

Siz de eşyalarınızın zarar görmesini istemiyorsanız sizlere sağlayacağımız sigorta imkanı ile bizi seçtiğinize asla pişman olmayacaksınız….

Ara
Teklif Al