Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
HALKALI Evden Eve Nakliyat
Halkalı Eşya Taşıma

Halkalı nakliyat ile taşınmaktan korkmayın…
Nakliye ve taşımacılık sektöründe deneyimli personellerimiz ile güvenli bir şekilde taşınma gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın güvenliği bizden sorumlu olup sizlerin memnuniyeti bizler için önemlidir.


Halkalı nakliyat da paketleme ve ambalajlama nasıl olur?

Ev taşınmada en çok korktuğunuz problemlerden biri eşyalarımıza zarar gelir mi korkusudur. Eşyalarınız taşınmadan önce anlaşmalı sigortalı şirketler tarafından sigortalanır. Taşınma sırasında oluşabilecek zararlara karşı tek kullanımlık kaliteli kullandığımız ambalaj malzemelerimizle güzelce ambajlanır. Kırılacak olan eşyalarınız var ise ekibimiz dikkatli bir şekilde paketleyip uygun kolilere yerleştirir. Böylece eşyalarınıza taşınma sırasında oluşabilecek zararları en aza indirmiş oluyoruz.
Neden bizleri tercih etmelisiniz?

Biz Halkalı ev taşıma da elikle ev taşınmada en çok dikkat ettiğimiz konulardan birisi müşterilerimizin memnuniyetidir. Sizlerin istediği doğrultuda bir ev taşıma gerçekleştirmekteyiz. Belirlediğiniz aynı gün ve saat içerisinde taşınma başlayıp aynı günde hızlı bir şekilde yeni evinize taşınma gerçekleştirmekteyiz. Bizler sizlere verdiğimiz sözü yerine mutlaka getirmekteyiz. Siz de sorunsuz bir taşınma istiyorsanız Halkalı evden eve nakliyat tercih edebilirsiniz.

Ara
Teklif Al