facebook google youtube twitter
Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
Halkalı Kamyon - Kamyonet Kiralama

Ortalama Nakliye Süresi ve Ücretleri

Nakliyat hizmetleri için aracı, şoförü ve çalışanları ile birlikte sizlere sunduğu gibi nakliye kamyonu kiralama hizmetleri de vermektedir. Günümüz koşullarının belki en önemli aktörlerinden biri olan ve Telafisi olmayan Kavram "Zaman" Herkes için önem arz etmektedir.Metropollerde Zamanın önemi daha fazla olduğu bilinmektedir.

Sizlere Ortalama bir Nakliye için geçirmeniz gereken ( Tahmini ) Zamanınız hakkında biraz bilgi vermek isteriz. Nakliyedeki süreyi belirleyen Ana Etkenler :

1- İki Ev arası Km.

2- Eşya Miktarınız

3- Montaj Yapılacak Eşya Sayısı

4- Önceden Yapılan Kolileme

5- İki Evdeki Kat Durumları

6- Yüksek Katlarda Asansör Ölçüsü

7- Yol Durumu, Saati ( Mecidiyeköy + Avcılar Gün içi ve İş Çıkışı saatleri arasında 2 saat oynar )

8- Bina Önlerine Nakliye Aracının Yanaşamaması Durumları

Yukarıda verilen bilgilerde Evinizin Kaç Saatte Taşınacağına ve bunları belirleyen etkenlerden Bahsettik. Örnek tablodan ve yukarıdaki bilgilerden sizlerde kendi taşınmanızın ortalama ne kadar süreceğini hesaplayabilir Nakliye esnasında ayırmanız gereken süre hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Programlı olmak Size " Zaman " Kazandıracaktır.

Halkalı Kamyon & Kamyonet Kiralama Sembolik Ücretleri

Açıklama Araç Kasa Ölçüsü Verilen Personel Sayısı Saatlik Ücret
1+1 Evler İçin 4 Metre 3 Kişi 140 TL
2+1 Evler İçin 5 Metre 4 Kişi 180 TL
3+1 Evler İçin 6.5 Metre 5 Kişi 250 TL
4+1 Evler İçin 7.5 Metre 6 Kişi 300 TL
Her ebatta araçlarımız ile taşınma probleminize en uygun çözümleri sunuyoruz. Evden eve taşınmak sizin için hiç bu kadar kolay olmamıştı.
İşlerinizin aksamaması için taşınmanın hızlı bir şekilde olması gerektiğinin farkındayız. Bizler bu süreyi sizler için en aza indirdik.
Taşınmada sıklıkla karşınıza çıkan ekstra masraflar nelerdir? Neden ve ne için ekstra para ödemem gerek? Gibi sorularınız mı var?
Ara
Teklif Al